Sharapova İstanbul’a geliyor!

Kadın tenisinin dünyadaki en önemli isimlerinden biri olan Rus raket Maria Sharapova, TEB BNP Paribas Tennis Stars Series kapsamında Türkiye’ye gelecek; Çağla Büyükakçay ile maç yapacak.

Kadınlar dünya sıralamasında 21 hafta 1 numarada kalan Sharapova’nın 5 Grand Slam, 35 tekler şampiyonluğu bulunuyor.

ÜYE OLAN HERKESE 10 TL BELEŞ BONUS!

Maria Sharapova’dan sevgili ve alkol itirafı

Doping kullandığı gerekçesiyle kortlardan iki yıl men cezası alan Rus tenisçi Maria Sharapova’dan alkol ve sevgili itirafı geldi.

Dünyaca ünlü Rus tenisçi Maria Sharapova, hayatının son bir yılına dair önemli itiraflarda bulundu.

Doping kullandığı gerekçesiyle Uluslararası Tenis Federasyonu tarafından iki yıl men cezası alan Sharapova, son bir yıl içinde çok fazla alkol tükettiğini açıkladı.

Kadınlar dünya sıralamasının eski bir numarası Sharapova, bunun son dönemde çok fazla dışarı çıkması ve sosyal bir hayatı olmasıyla alakalı olduğunu söyleyerek, “Hayatımda hiç içmediğim kadar içki içtim, aynı anda birden fazla erkekle flört ettim. Sonunda sosyal hayatım vardı” şeklinde konuştu.

Vogue dergisine konuşan 29 yaşındaki tenisçi, özel hayatı ile ilgili de bilgi vererek, “Çocuk sahibi olmak istiyorum. Ama işime ciddi bir şekilde odaklandım ve aslına bakarsanız birçok ilişkimin neden yürümediğini de böylece anlayabiliyorum. Ben bir şeyi diğerine feda ederek yaşayamam” yorumunu yaptı.

2004’te Serena Williams’ı 6-1 ve 6-4’lük setlerle 2-0 yenerek Wimbledon’ı kazanan en genç ikinci tenisçi olan Sharapova, bir sporcu olarak ABD’li tenisçi Serena Williams’a da büyük saygı duyduğunu belirtti.

Sharapova İstanbul'a geliyor! s03

Sharapova İstanbul'a geliyor! s01

Sharapova İstanbul'a geliyor! s00

Kategori: HaberlerTenis

Etiketler:

RSSYorumlar (0)

Trackback URL

Yoruma Kapalı