Arda Turan sözleşme uzattı!

Arda-kel  Arda Turan sözleşme uzattı! Arda kel

Atletico Madrid’in yıldızı Arda Turan, takımıyla 30 Haziran 2017 yılına kadar sözleşme uzattı…

Atletico Madrid kulübünün web sayfasında yapılan açıklamada, Atletico de Madrid ile Arda Turan arasında yapılan görüşmelerde anlaşma sağlandığı ve bu oyuncu ile 3 yıl daha sözleşme uzatıldığı belirtildi.

Milli futbolcumuz yaptığı açıklamada, iki yıldır bu kulübün formasını giydiğini ve bu büyük ailenin bir parçası olarak sözleşme uzatmaktan mutlu olduğunu söyledi. Arda kulübün kendisi ile devam etme kararını da sevinçle karşıladığını vurgulayarak arkadaşları ile başarılar elde etmeye devam edeceğini belirtti. Arda ayrıca, Atletico Madrid yöneticileri ve çalışanlarına da kendisine yardımcı oldukları için minnettar olduğunu ifade etti.

Atletico Madrid Sportif Direktörü Jose Luis Perez Caminero ise, Arda’nın takımın önemli bir parçası olduğuna değinerek bu sözleşme yenilenmesinden memnuniyetini dile getirdi. Caminero, takımın başarısında Arda’nın önemli bir payı olduğunu da hatırlatarak, Arda takımın temel taşlarından biridir, bunun devam etmesi gerekirdi,Türk futbolcu yaratıcılık ve katkı konusunda eşine az rastlanır kabiliyetlere sahip biridir” sözlerini etti.

Kategori: Haberlerİspanya

Etiketler:

RSSYorumlar (0)

Trackback URL

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.